Landgoed Olterterp Lodges

Achterwei 1a, 9246 TL Olterterp, NederlandLandgoederen

Over dit landgoed

  • Rustieke lodges
  • Bosrijke omgeving
  • Persoonlijke gastvrijheid
  • Wandelmogelijkheden

Landgoed Olterterp Lodges biedt een betoverende ontsnapping te midden van de ongerepte natuur van Olterterp. Deze sfeervolle lodging is perfect gelegen in het hart van het bosrijke landschap, omringd door talloze wandelroutes die uitnodigen tot verkenning en ontspanning. Gasten prijzen de warme, gastvrije sfeer en voelen zich direct thuis dankzij de persoonlijke aandacht van de eigenaren, Jellie en Meindert, die altijd klaarstaan om uw verblijf onvergetelijk te maken.

De lodges zijn met oog voor detail en comfort ingericht, waarbij de smaakvolle inrichting en uitstekend uitgeruste appartementen centraal staan. De keuken, een favoriete plek van velen, biedt een prachtig uitzicht op de tuin waar de haan en zijn kippen voor een charmante ambiance zorgen. De rustige omgeving garandeert een goede nachtrust, vooral in de comfortabele slaapkamer beneden, waar rust en comfort samenkomen.

Of u nu komt voor een ontspannen weekend of een langere vakantie, Landgoed Olterterp Lodges combineert een idyllische ligging met een warme, huiselijke sfeer. Deze plek is een aanrader voor wie op zoek is naar een unieke beleving in een van de mooiste natuurgebieden van Nederland, met volop mogelijkheden om te wandelen en te genieten van de stilte en schoonheid van de omgeving.

Sfeer en omgeving van Landgoed Olterterp Lodges

Landgoed Olterterp Lodges ligt verscholen in het groene hart van Friesland, nabij het sfeervolle dorpje Olterterp. Hier ervaar je direct de kalmte en ruimte die zo kenmerkend zijn voor deze provincie. Omringd door een bosrijk landschap ademt het landgoed een sfeer van rustieke charme en ongedwongen gastvrijheid. Het is een plek waar de dagen zich vullen met de geluiden van de natuur en waar je 's avonds geniet van de serene stilte.

De provincie Friesland staat bekend om haar uitgestrekte landschappen, weidse meren en pittoreske dorpjes. Het gebied rondom Olterterp kenmerkt zich door een afwisselend coulissenlandschap met bossen, heide en zandgronden, waar de Drents-Friese Wold en de Alde Feanen niet ver vandaan liggen. De lucht is hier helder en fris, en de omgeving nodigt uit tot vertragen en volop genieten van de natuurlijke schoonheid. De lodges zijn zorgvuldig ingepast in deze omgeving, waardoor je je direct verbonden voelt met de natuur om je heen.

Wat kun je doen bij Landgoed Olterterp Lodges?

  • Ontdek de omliggende natuur via diverse wandelroutes direct vanaf het landgoed.
  • Kom volledig tot rust in de comfortabele en smaakvol ingerichte lodges.
  • Geniet van de persoonlijke en warme aandacht van de eigenaren.
  • Verken de tuin en bewonder de charmante aanwezigheid van de haan en zijn kippen.
  • Laat je inspireren door de stilte en de ruimte voor ontspanning en bezinning.

Voor wie is Landgoed Olterterp Lodges geschikt?

Landgoed Olterterp Lodges is de ideale bestemming voor wie verlangt naar rust, ruimte en een diepe verbinding met de natuur. Of je nu toe bent aan een ontspannen weekend weg, een langere vakantie om op te laden, of een plek zoekt om de dagelijkse hectiek te ontvluchten; hier vind je het allemaal. Het is een uitstekende keuze voor natuurliefhebbers, wandelaars en iedereen die persoonlijke aandacht en een huiselijke sfeer op prijs stelt. Stel je voor: 's ochtends wakker worden met het geluid van vogels, een dag vol frisse lucht en 's avonds comfortabel ontspannen in je eigen lodge. Dit landgoed biedt een authentieke Friese ervaring, weg van de massa, maar dicht bij de natuurlijke pracht van de provincie.

Tips voor je bezoek

  • Plan je route vooraf, zodat je ontspannen aan je reis begint naar deze rustieke locatie.
  • Elk seizoen heeft zijn charme; de lente brengt ontluikend groen, de zomer uitgestrekte dagen, de herfst prachtige kleuren en de winter serene rust. Kies het seizoen dat het beste bij jouw wensen past.
  • Vanwege de persoonlijke opzet en populariteit van Landgoed Olterterp Lodges is het aan te raden om ruim van tevoren de beschikbaarheid te controleren en te reserveren via de knop op deze pagina. Zo ben je verzekerd van jouw plekje in dit Friese paradijs.

Landgoed Olterterp Lodges is een van de landgoederen in Friesland en valt onder landgoederen.

Veelgestelde vragen over Landgoed Olterterp Lodges

Waar ligt Landgoed Olterterp Lodges?+

Landgoed Olterterp Lodges ligt aan Achterwei 1a, 9246 TL Olterterp, Nederland in de provincie Friesland. Bekijk de kaart op deze pagina voor de exacte ligging.

Hoe kom ik bij Landgoed Olterterp Lodges?+

Gebruik de knop 'Routebeschrijving' op deze pagina; die opent Google Maps met Landgoed Olterterp Lodges als bestemming.

Wat kun je doen op Landgoed Olterterp Lodges?+

Landgoed Olterterp Lodges staat op Landgoederen.nl in de categorie landgoederen.

Welke landgoederen liggen in de buurt van Landgoed Olterterp Lodges?+

In Friesland liggen onder andere Landgoed Martenastate, Landgoed Hof fan ’t Wyldpaed, Landgoed Eysinga State.

Meer landgoederen in Friesland

Alle in Friesland →

Vergelijkbare landgoederen

Uit onze blog