Landgoed de Olmenhorst
Over dit landgoed
- Zelf fruit plukken
- Prachtige boomgaarden
- Verse oogst
- Gezellige sfeer
Landgoed De Olmenhorst in Lisserbroek is dé plek voor een dagje buiten, waar je zelf appels en peren kunt plukken te midden van prachtige boomgaarden. Vooral tijdens het plukseizoen is dit landgoed een favoriete bestemming voor jong en oud die genieten van verse oogst en de natuur. De ruime parkeerplaats en duidelijke routes maken het eenvoudig om door de peren- en appelgaarden te wandelen en zelf fruit te verzamelen. Ervaar het plezier van het plukken met handige tips van de vrijwilligers die altijd klaarstaan om te helpen. Naast de fruitpluk zijn er ook heerlijke eetmogelijkheden en zelfs samenwerkingen met foodtrucks, waardoor het landgoed uitnodigt om er een complete dag van te maken. Deze locatie combineert een gezellige sfeer met versheid en natuur, en is daarmee een echte must-visit in de regio Haarlemmermeer.
Sfeer en omgeving van Landgoed de Olmenhorst
Landgoed de Olmenhorst, gelegen in het groene Lisserbroek, biedt je een oase van rust en activiteit in de provincie Zuid-Holland. Dit landgoed ademt de sfeer van een traditionele boomgaard, waar de ritmes van de seizoenen centraal staan. De uitgestrekte boomgaarden vormen een prachtig decor voor een dag in de buitenlucht, omringd door de geur van bloesem in het voorjaar of rijpe appels en peren in de nazomer en herfst. De omgeving van Lisserbroek, ingebed in de regio Haarlemmermeer, kenmerkt zich door een open landschap met waterwegen en polders, wat uitnodigt tot ontspannen tochten. Het is een plek waar je de hectiek van alledag even achter je kunt laten en volop kunt genieten van de natuurlijke schoonheid die Zuid-Holland te bieden heeft.
De gemoedelijke sfeer op het landgoed, gecombineerd met de vriendelijkheid van de mensen, maakt dat je je direct thuis voelt. Of je nu komt voor een korte wandeling of een dagje uit, de Olmenhorst biedt een authentieke landelijke ervaring die je in contact brengt met de oorsprong van ons voedsel.
Wat kun je doen bij Landgoed de Olmenhorst?
- Ga zelf fruit plukken in de boomgaarden.
- Wandel door de uitgestrekte peren- en appelgaarden.
- Geniet van een ontspannen dag in de natuurlijke omgeving.
- Ervaar de sfeer van een levendig landgoed, vooral tijdens het oogstseizoen.
- Ontdek de mogelijkheden voor een hapje en drankje.
Voor wie is Landgoed de Olmenhorst geschikt?
Landgoed de Olmenhorst is een uitstekende bestemming voor een breed publiek. Families met kinderen zullen de fruitpluk en de ruimte om buiten te zijn enorm waarderen. Het is een laagdrempelige manier om kinderen te laten zien waar hun fruit vandaan komt en ze actief bezig te laten zijn in de natuur. Maar ook voor stellen of vriendengroepen die op zoek zijn naar een ontspannen dagje uit in een landelijke setting, is de Olmenhorst een fijne plek. Je kunt er genieten van de rust, de natuur en de gezelligheid, en dat alles op een makkelijk bereikbare locatie in Zuid-Holland. De combinatie van activiteit en ontspanning maakt het landgoed een veelzijdige keuze voor diverse uitjes.
Tips voor je bezoek
- Controleer vooraf via de knop op deze pagina de meest actuele informatie over openingstijden en seizoensactiviteiten, zoals het fruitplukseizoen.
- Draag comfortabele schoenen die geschikt zijn om door boomgaarden te lopen.
- Neem, afhankelijk van het seizoen, geschikte kleding mee (denk aan een jas bij wisselvallig weer of een hoed tegen de zon).
- De regio Haarlemmermeer leent zich uitstekend voor een fietstocht. Overweeg een route door de omgeving te combineren met je bezoek aan het landgoed.
- Denk aan een tas of mand om eventueel geplukt fruit mee naar huis te nemen.
Landgoed de Olmenhorst is een van de landgoederen in Zuid-Holland en valt onder landgoederen.
Veelgestelde vragen over Landgoed de Olmenhorst
Wat kun je doen op Landgoed de Olmenhorst?+
Landgoed de Olmenhorst staat op Landgoederen.nl in de categorie landgoederen.
Welke landgoederen liggen in de buurt van Landgoed de Olmenhorst?+
In Zuid-Holland liggen onder andere Landgoed Olaertsduyn, Landgoed Bonaventura, Landgoed Het Buitenland B.V..
Meer landgoederen in Zuid-Holland
Alle in Zuid-Holland →Landgoed Olaertsduyn
Landgoed Olaertsduyn aan de Windgatseweg 2 is een unieke en sfeervolle bestemming in Rockanje, perfect voor zowel zakelijke bijeenkomsten als ontspannen vakanties. Bezoekers waarderen deze prachtige plek om haar rustgevende omgeving en de zorgvuldige voorzieni
Landgoed Bonaventura
Landgoed Bonaventura, gelegen in het charmante Maasdam, staat bekend als een bijzondere plek waar gastvrijheid en kwaliteit samenkomen. Dit unieke park en verblijfslocatie biedt een combinatie van comfort en verfijnde gastronomie. Gasten prijzen de buitengewon
Landgoed Het Buitenland B.V.
Landgoed Het Buitenland B.V. is een verborgen parel in Nederland waar natuur, geschiedenis en recreatie samenkomen. Of je nu wilt wandelen door uitgestrekte bossen, een historische rondleiding wilt volgen, of een ontspannen weekend wilt doorbrengen, dit landgo