Landgoed Baest B.V.

Doctor Jan van de Mortellaan 3Landgoederen
Landgoed Baest B.V., landgoed in Noord-Brabant
Foto: Peter van der Wielen / CC BY-SA 3.0 nl via Wikimedia Commons

Over dit landgoed

  • Oude boerderijen en tuinen
  • Tussen Eindhoven en Tilburg
  • Rust en natuur
  • Natuurbegraafplaats

Landgoed Baest B.V. is een indrukwekkend natuurgebied gelegen in de omgeving van Oost-, West- en Middelbeers, perfect gepositioneerd tussen Eindhoven en Tilburg. Dit landgoed staat bekend om zijn schitterende oude boerderijen en prachtig onderhouden tuinen die een harmonieuze verbinding vormen tussen natuur en architectuur. Bezoekers waarderen de rustige en mooie omgeving, ideaal voor een moment van bezinning. Het landgoed wordt ook gebruikt als een natuurbegraafplaats, wat de bijzondere band met de natuur en Brabantse gastvrijheid onderstreept. De professionele en zorgvuldige aanpak van de bedrijfsvoering zorgt ervoor dat dit landgoed een betrouwbare en gewaardeerde plek is voor velen die hier komen om te genieten van rust en schoonheid.

Zin in een bezoek aan Landgoed Baest B.V.?

Neem direct telefonisch contact op met het landgoed.

Bel voor reservering

Sfeer en omgeving van Landgoed Baest

Landgoed Baest, gelegen in het hart van Noord-Brabant, nodigt je uit voor een moment van bezinning en verbinding met de natuur. Tussen de dynamische steden Eindhoven en Tilburg strekt zich een landschap uit dat gekenmerkt wordt door een serene rust. De omgeving van Oost-, West- en Middelbeers draagt bij aan de authentieke Brabantse sfeer, waar ruimte en gastvrijheid centraal staan.

Wanneer je Landgoed Baest betreedt, word je omringd door een harmonieus geheel van cultuurhistorie en natuurlijke schoonheid. De oude boerderijen vertellen stilzwijgend hun verhaal en de prachtig onderhouden tuinen zijn een lust voor het oog, waar kleuren en geuren elkaar afwisselen met de seizoenen. Het landgoed is doordrenkt van een gevoel van vredigheid, perfect voor wie de drukte van alledag wil ontvluchten en even helemaal tot rust wil komen in een authentieke setting.

Wat kun je doen bij Landgoed Baest?

  • Genieten van rust en stilte in een natuurlijke omgeving.
  • Wandelen langs de oude boerderijen en door de onderhouden tuinen.
  • De sfeer proeven van een plek waar natuur en geschiedenis samenkomen.
  • Verbinding maken met de natuurlijke cyclus, onder andere door de aanwezigheid van een natuurbegraafplaats.

Voor wie is Landgoed Baest geschikt?

Landgoed Baest is bij uitstek geschikt voor wie op zoek is naar rust, bezinning en een diepere connectie met de natuur. Het is een plek waar je de hectiek van het dagelijks leven achter je kunt laten en je kunt onderdompelen in een omgeving die uitnodigt tot contemplatie. Of je nu een natuurliefhebber bent, geïnteresseerd in cultuurhistorie, of simpelweg een vredige plek zoekt om te ontspannen, Landgoed Baest biedt een passende setting.

De sfeervolle landerijen en de professionele uitstraling maken het ook een gewaardeerde locatie voor momenten van afscheid, dankzij de natuurbegraafplaats. Het landgoed staat open voor iedereen die de waarde van een zorgvuldig beheerde, serene natuurlijke omgeving weet te waarderen.

Tips voor je bezoek

  • De omgeving van Baest en de Kempen leent zich uitstekend voor fiets- en wandeltochten; overweeg om de natuurlijke pracht per fiets of te voet te verkennen.
  • Houd rekening met de seizoenen; elk seizoen geeft het landgoed een eigen unieke sfeer en aanblik, van frisgroen in de lente tot kleurrijk in de herfst.
  • Bekijk vooraf de mogelijkheden en eventuele toegankelijkheid.
  • Check de beschikbaarheid van het landgoed voor je bezoek via de knop op deze pagina om zeker te zijn van de meest actuele informatie.

Landgoed Baest B.V. is een van de landgoederen in Noord-Brabant en valt onder landgoederen.

Veelgestelde vragen over Landgoed Baest B.V.

Waar ligt Landgoed Baest B.V.?+

Landgoed Baest B.V. ligt aan Doctor Jan van de Mortellaan 3 in de provincie Noord-Brabant. Bekijk de kaart op deze pagina voor de exacte ligging.

Hoe kom ik bij Landgoed Baest B.V.?+

Gebruik de knop 'Routebeschrijving' op deze pagina; die opent Google Maps met Landgoed Baest B.V. als bestemming.

Wat is Landgoed Baest B.V. voor een locatie?+

Landgoed Baest B.V. staat op Landgoederen.nl in de categorie landgoederen.

Hoe neem ik contact op met Landgoed Baest B.V.?+

Bel +31 6 59885626.

Welke landgoederen liggen in de buurt van Landgoed Baest B.V.?+

In Noord-Brabant liggen onder andere Landgoed Pannenhoef, Landgoed Bouvigne, Landgoed de Rosep.

Meer landgoederen in Noord-Brabant

Alle in Noord-Brabant →

Vergelijkbare landgoederen

Uit onze blog

Landgoed Baest B.V.

Direct bij het landgoed

Bel voor reservering